![](https://static.wixstatic.com/media/b07406_f98b9b659dff4057bb20030ef3131f8c.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/b07406_f98b9b659dff4057bb20030ef3131f8c.jpg)
Με 45 μόνιμους εργαζόμενους ενισχύεται η υπηρεσία καθαριότητας του δήμου Ωραιοκάστρου, στο πλαίσιο της προκήρυξης 3Κ/2018.
Οι νέοι δημοτικοί υπάλληλοι πρόκειται να ορκιστούν ενώπιον του δημάρχου Ωραιοκάστρου Παντελή Τσακίρη αύριο (01.10.2019), στις 12.00 το μεσημέρι, στην αίθουσα συνεδριάσεων του δημοτικού συμβουλίου Ωραιοκάστρου.
Συγκεκριμένα, η υπηρεσία καθαριότητας του δήμου Ωραιοκάστρου πρόκειται να ενισχυθεί με 15 άτομα από τον κλάδο ΔΕ Οδηγών και με επιπλέον 30 άτομα από τον κλάδο ΥΕ Εργατών Καθαριότητας – Συνοδών Απορριμματοφόρων.