top of page
  • Περιοδικό "Ωραίο"

Εκατόν έντεκα (111) υποψήφιοι στο ψηφοδέλτιο Γαβότση για τον Δήμο Ωραιοκάστρου - Το πληρέστερο και..


Εκατόν έντεκα (111) υποψήφιοι στο ψηφοδέλτιο Γαβότση για τον Δήμο Ωραιοκάστρου - Το πληρέστερο και πιο ποιοτικό ψηφοδέλτιο για τον Δήμο Ωραιοκάστρου

Η τεράστια εμπιστοσύνη των πολιτών του Δήμου Ωραιοκάστρου βρήκε την καλύτερη ανταπόκριση στην ποσοτική και ποιοτική πληρότητα του συνδυασμού “Πολιτεία με Όραμα”.

Ο συνδυασμός είναι μακράν ο μόνος που έχει τόσους πολλούς υποψηφίους, οι οποίοι φτάνουν τους 111 και αποτυπώνουν την τεράστια αποδοχή της διοίκησης Γαβότση.

Η “Πολιτεία με Όραμα” διαθέτει το πιο πολυσυλλεκτικό ψηφοδέλτιο με εκπροσώπηση όλων των περιοχών και όλης της κοινωνίας του Δήμου Ωραιοκάστρου.

Την ίδια στιγμή όλοι οι υπόλοιποι συνδυασμοί για τον Δήμο Ωραιοκάστρου δεν έχουν πάνω από 75 υποψηφίους, καθώς αδυνατούν να πείσουν την τοπική κοινωνία για τα επιχειρήματα τους και κυρίως για το πρόγραμμα τους.

Η διείσδυση του συνδυασμού “Πολιτεία με Όραμα” σε όλα τα δημοτικά διαμερίσματα με τους περισσότερους και καλύτερους υποψηφίους αποτελεί αναγνώριση του έργου της διοίκησης Γαβότση.

Όνομα συνδυασμού

Το όνομα του συνδυασμού είναι «ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΜΕ ΟΡΑΜΑ-Δήμος Ωραιοκάστρου».

Επώνυμο, όνομα και πατρώνυμο υποψήφιου Δημάρχου

  ΓΑΒΟΤΣΗΣ  ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος  Δήμαρχος Ωραιοκάστρου

Εκλογική Περιφέρεια Καλλιθέας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Καλλιθέας (σε αλφαβητική σειρά)

Βαλασάκη Ζωή του Παύλου

Κούλαλη Ευαγγελία του ΣτέφανουΚουριτενλής Δημήτριος του ΙωακείμΛαζαρίδης Αναστάσιος του ΙωάννηΠαναγιωτίδης Χρήστος του ΝικολάουΠαπαδοπούλου - Συμεωνίδου Άννα του ΤιμόθεουΣαρμής Βασίλειος του ΓεωργίουΤερζής Χρήστος του Δημητρίου

Β) Εκλογική Περιφέρεια Μυγδονίας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Μυγδονίας (σε αλφαβητική σειρά)

Ατζέμη Σοφία του ΧρήστουΒογιατζής Χρυσόστομος του ΠαναγιώτηΓκαΪδαρτζή Αναστασία του ΖαχαρίαΘεοδοσιάδης Θεοχάρης του Μιχαήλ-ΆγγελουΚαραστερίου Ευάγγελος του ΠαναγιώτηΚορίτσης Νικόλαος του ΔημητρίουΛιάπης Ιωάννης του ΑθανασίουΜοδίτσης Αθανάσιος του ΧρήστουΠαπαδιάς Κωνσταντίνος του ΘεόδωρουΠαπαδοπούλου Αμαλία του ΓαβριήλΠατσιάλας Αθανάσιος του ΘεόφιλουΣωτηρίου Ειρήνη του ΔημητρίουΧατζηαντωνίου Ευάγγελος του Χρήστου

Γ) Εκλογική Περιφέρεια Ωραιοκάστρου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ωραιοκάστρου (σε αλφαβητική σειρά)

Αλεξανδρίδης Νικήτας του ΝικολάουΑντωνιάδου Ειρήνη (Ρένα) του ΔημητρίουΑράπη Βασιλική (Βάσω) του ΙωάννηΑρβανιτίδης Γεώργιος του ΑντωνίουΑσημάκη Αγάπη του ΔημητρίουΓκολοβόδα Βασιλική (Βίκυ) του ΧριστόδουλουΓώγου Χρυσάνθη του ΗλίαΓώτης Σταμάτιος του ΑθανασίουΔελή Ελένη (Νέλλυ) του ΒασιλείουΔεληγιαννίδου Ευδοξία (Εύη) του ΙωάννηΖιακούλης Ηλίας του ΙωάννηΙωσηφίδης Δαμιανός του ΚυριάκουΚαρύδης Αθανάσιος του ΘρασύβουλουΚούτλα Αγγελική του ΙωάννηΛαζάρου Αναστάσιος του ΣωτηρίουΛοκοβίτης Νικόλαος του ΙωάννηΛύσσα Βασιλική (Βάσω) του ΣτυλιανούΠέτρα Παρασκευή (Βούλα) του ΟρέστηΠετρίδης Γεώργιος του ΔιαμαντήΠορφυριάδης Παντελής του ΠαύλουΣημαιοφορίδης Θεόφιλος (Λάκης) του ΑνέστηΤσιτούκης Χρήστος του ΣτέργιουΦαμιλωνίδου Χρυσάνθη του ΕυσταθίουΦυτόπουλος Σάββας του ΧρήστουΧαριζάνης Χρήστος του Αλέξανδρου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Α. Εκλογικής Περιφέρειας Καλλιθέας.

Α.1. ) Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μεσαίου (σε αλφαβητική σειρά)

Γραμματοπούλου Ευαγγελία του ΚυριάκουΜαλγαρινός Γαβριήλ του ΝικολάουΜπαλάσης Μηνάς του ΕυστρατίουΠαναγιωτίδου Σοφία του ΣπυρίδωνΠαπαδόπουλος Γεώργιος του ΝικολάουΠοτούρης Ηλίας του ΔημητρίουΛαζαρίδου-Ταγαράκη Σωτηρία του ΕλευθερίουΧριστοφορίδης Θεόδωρος του Ιωάννη

 Α.2.) Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Νέας Φιλαδέλφειας (σε αλφαβητική σειρά)

Γερασίμου Παναγιώτα του ΘεοδώρουΔελιανίδης Μίκης του ΓεωργίουΚιουρτζόγλου Ειρήνη σύζυγος του ΕμμανουήλΜέλιος Αναστάσιος του ΧρήστουΠαναγιωτίδης Δημήτριος του ΜιχαήλΣαχινίδου Καλλιόπη του ΝικολάουΤαβλαρίδης Γεώργιος του ΕυθυμίουΤσαμπάζογλου Ραφαήλ- Αναστάσιος του Άγγελου

 Α.3.) Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Πενταλόφου (σε αλφαβητική σειρά)

Αθανασιάδης Γεώργιος του ΑθανασίουΑτέσης Γεώργιος του ΣτεφάνουΜάσκα Γεωργία του ΝικολάουΜεταξά Ειρήνη του ΜιχαήλΠρωτόγερος Αθανάσιος του ΧρήστουΤερζής Χρήστος του ΠέτρουΤράπτσος Παντελής του ΓεωργίουΤσαντικίδης Μαλχάζ του ΑριστείδηΤσικουρίδη Ναταλία του ΛεοντήΤσόπκα Κυριακή του ΑναστάσιουΧαλκίδης Σέργιος του Ιωάννη

Β. Εκλογικής Περιφέρειας Μυγδονίας

Β.1.) Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Δρυμού (σε αλφαβητική σειρά)

Κατσίκας Αθανάσιος του ΔημητρίουΚεχαγιά Καλλιόπη του ΔιαμαντήΚούρτας Ευάγγελος του ΕυριπίδηΝέτσικα Ευαγγελία του ΠαναγιώτηΠάνου Σταυρούλα του ΜιχαήλΠαπαδόπουλος Χαράλαμπος του ΝικολάουΠλάτσικας Πασχάλης του ΑποστόλουΧατζηπέτρου-Χατζηπαραδείση Βασιλική (Βάσια) του Σταύρου

Β.2. ) Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Λητής (σε αλφαβητική σειρά)

Γερμαλίδης Αθανάσιος του ΡήγαΓραμμένος Αναστάσιος του ΣωτηρίουΜήλης Κωνσταντίνος του ΔημητρίουΜοδίτση Άννα του ΣωτηρίουΜπαμπάτσικου Ευαγγελία του ΠλάτωνΜπάτσαρη Σοφία του ΔημητρίουΠαπαδόπουλος Ιωακείμ του ΓεωργίουΠούπτση Ελένη του ΚωνσταντίνουΡούσης Βασίλειος του ΧρήστουΧατζηαντωνίου Απόστολος του Αντωνίου

Β.3.) Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μελισσοχωρίου (σε αλφαβητική σειρά)

Βλάχου Ελευθεράκη Αλεξάνδρα-Παρασκευή του ΠασχάληΓκάτσης Αθανάσιος του ΔημητρίουΖήση Φωτεινή του ΘωμάΛαβιδάς Θεόδωρος του ΑλέξανδρουΛιάπης Χρήστος του ΑθανασίουΣακαλή Χρυσούλα του ΧαράλαμπουΤριανταφυλλίδου Ευαγγελία του ΛεωνίδαΦερβούρντ Ιάκωβος του Νικολάου

Γ. Εκλογικής Περιφέρειας Ωραιοκάστρου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ωραιοκάστρου (σε αλφαβητική σειρά)

Αγγέλου Δημήτριος του ΚωνσταντίνουΓώτη Αικατερίνη του ΣταματίουΚαραϊδου Κωνσταντίνα του ΑπόστολουΚουφουνάκης Μιχαήλ του ΓεωργίουΜαρκοπούλου Κωνσταντινιά (Ντίνα) του ΧρήστουΠανουσιάδης Αντώνιος του ΑθανασίουΠαρπόρη Γεωργία του ΜιχαήλΣεκέρκας Παναγιώτης του ΚωνσταντίνουΣιώτη Ειρήνη του ΠετρόβαΤσιαμήτρος Δημήτριος του ΓεωργίουΧαραβόπουλος Χαρίλαος του Χρήστου

11 views0 comments
bottom of page